france-x1.jpg

جاذبه های گردشگری فرانسه

برای بیش از دو دهه با وجود 82 میلیون گردشگر سالانه خارجی فرانسه به عنوان محبوب‌ترین مقصد توریستی در جهان به شمار می‌رفت. مردم از سرتاسر جهان برای بازدید از فرهنگ پیچیده، نقاط دیدنی خیره کننده، غذاهای نفیس و نواحی روستایی زیبا به سوی فرانسه کشیده شده است.


لیون

این شهر در خاور مرکزی فرانسه واقع شده است. لیون پایتخت بخش رون در منطقه رون-آلپ است. با داشتن سابقه‌ای طولانی، امروز لیون سومین شهر در فرانسه است که برای معماری تاریخی، غذاهای خوشمزه و صحنه‌های فرهنگی پر جنب و جوش شناخته شده است.


مارسی

مارسی یکی از قدیمی‌ترین شهرها در اروپا و دومین شهر در فرانسه است، مارسی بندری مدیترانه‌ای بزرگ است که در سواحل جنوب شرقی فرانسه واقع شده است. مارسی دارای آب و هوای شاعرانه، خرابه‌های رومی، معماری قرون وسطی و مکان‌های فرهنگی است.


بیاریتز

این شهر فقط چند مایل با اسپانیا فاصله دارد و در قلب کشور باسک فرانسه است، بیاریتز یک تفریحگاه ساحلی آرام و زیبا است که در خلیج بیسکای واقع شده است. بیاریتز برای سواحل دوست داشتنی برای یک شنای بسیار عالی و گشت و گذار بی‌نظیر آن باارزش است.مقالات مرتبط

جاذبه های گردشگری اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

اسپانیا یکی از جذاب ترین شهرهای اروپا است که با جاذبه ها و دیدنی های جذاب خود هر گردشگری را به هیجان می آورد. از لذت بردن در سواحل جذابش تا تماشای مسابقات هیجان انگیز گاو بازی.

ادامه مطلب ...

تورهای مرتبط

تور نوروزی ایتالیا ، فرانسه

تاریخ اعتبار :28 اسفند تا 1 فروردین

مدت اقامت :,13 روز

شروع قیمت از :,14180000تومان

Alitalia

تور جنوب ایتالیا ، فرانسه ، جمهوری چک نوروز 96

تاریخ اعتبار :29 اسفند تا 10 فروردین

مدت اقامت :,12 روز

شروع قیمت از :,14000000تومان

Alitalia